Pierwiastki i Minerały|Pozostałe suplementy|FIN club

Dostępność: TAK

Fin Triflextabs

Fin Triflextabs to nowy suplement diety firm FinClub zawierający trzy aktywne składniki które w pozytywny sposób wpływają na stawy są to: glukozamina, siarczan chondroityny i OptiMSM® (metylsulfonylmetan).

Glukozamina jest naturalnego pochodzenia, uzyskana w procesie fermentacji kukurydzy. Glukozamina to kluczowy komponent tkanek chrzęstnych, bardzo istotny dla prawdłowej ruchomości i funkcjonowania stawów.
Siarczan chondroityny jest pozyskiwany z ryb morskich, to ważny składnik ludzkich tkanek łącznych, które znajdują się w chrząstkach stawowych i kościach. Wpływa korzystnie na elastyczność i prawidłowe funkcjonowanie stawów.
OptiMSM® jest organiczną substancją siarkową, naturalnie występującą w ludzkim organizmie, głównie w stawach, mięśniach i skórze. To jeden z głównych składników budulcowych glukozaminoglikanów. Wspiera utrzymanie struktury tkanek łącznych. Korzystnie wpływa na zdrowie stawów. Opatentowany składnik OptiMSM® ma sławę najczystszego i najbezpieczniejszego MSM na świecie. Składnik ten chroniony jest patentami, jego wielofazowy proces destylacji zapewnia 99,9% czystość i gwarantuje najwyższą jakość formy. Jako jedyna ma certyfikaty GRAS, Kosher, Halal.
Fin Triflextabs to suplement diety zalecany nie tylko osobom starszym dbającym o swoje stawy ale również osobom aktywnym, których stawy są narażone na nadmierne przeciążenie.

Skład: chlorowodorek glukozaminy 500 mg, siarczan chondroityny morskiej 440 mg, metylosulfonylometan (MSM) 300 mg, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu
Zawartość składników w 1 tabletce: glukozamina 415 mg, chondroityna 400 mg, MSM 300 mg

Zawartość w opakowaniu: 90 tabletek/113 g
Sposób użycia:     1 tabletka dziennie, po śniadaniu, popić płynem

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Fin Triflextabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Fin Triflextabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.