fin Glukimcaps

Pierwiastki i Minerały|Pozostałe suplementy|Pozostałe

  • fin Glukimcaps
    fin Glukimcaps
brak
Towar niedostępny
Dostępność: NIE
masz pytania?

 

fin Glukimcaps

suplement diety

 

Nowy suplement diety fin Glukimcaps posiada opatentowany WGP® beta-glukan, który jest otrzymywany ze ścian komórkowych drożdży spożywczych.


WGP® beta-glukan to składnik chroniony ponad 200 patentami. W roku 2011 WGP® beta-glukan został uchonorowany na światowej platformie naukowej w SupplySide West Scientific Award zwycięską nagrodą.  Światowe jury złożone ze specjalistów oceniało produkty według kryteriów: nauka i metody badawcze, przełom naukowy, innowacje.


W ogłoszeniu o wyborze WGP® beta-glukan agencja Virgo Publishing poinformowała: „Wszystkie badania WGP® beta-glukanu wykazały znaczące korzyści dla zdrowia ludzkiego organizmu, włącznie poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego. Udowodniono jego wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego”.


Skład:
WGP® beta-glukan 335 mg, żelatyna wołowa, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.
Zawartość składników: w 1 kapsułce: beta-(1,3)(1,6)-glukan 250 mg
Zawartość: 10 kapsułek/4,5 g
Sposób użycia: 1 kapsułek dziennie


Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Niewskazany dla osób uczulonych na produkty pszczele.  Fin Glukimcaps nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Fin Glukimcaps powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

 

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: