Fin Mega7

Pozostałe suplementy|Pozostałe

  • Fin Mega7
    Fin Mega7
Cena z VAT:189.00
Dostępność: TAK
masz pytania?

 

Fin Mega7

suplement diety


Fin Mega7 to suplement diety zawierający tłoczony na zimno olej rokitnikowy, uzyskany z całych owoców rokitnika pospolitego (Hippophae rhamnoides L.).
Olej z rokitnika posiada nie tylko drogocenne nienasycone kwasy tłuszczowe takie jak: omega-3, omega-6, omega-9, ale przede wszystkim wyjątkowo cenny nienasycony kwas tłuszczowy omega-7 w postaci kwasu linolowego, oleinowego, palmitooleinowego, wakcenowego.
Zastępowanie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Rokitnik pospolity pomaga stymulować pracę mięśni, i zwiększać odporność organizmu. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania skóry.

Skład preparatu: składnik roślinny - olej z rokitnika pospolitego 500 mg
Zawartość składników w 4 kapsułkach: kwas palmitooleinowy 600 mg, kwas linolowy 400 mg, kwas oleinowy 120 mg, kwas wakcenowy 90 mg, kwas linolenowy 20 mg


Zawartość w opakowaniu: 60 kapsułek/41g


Sposób użycia: 2 kapsułki 2x dziennie, podczas posiłku.


Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Fin Mega7 nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Fin Mega7 powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.


Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: