fin Detoxis

Dietetyczne Odchudzanie|Do picia|Pozostałe suplementy|Antyoksydacyjne

  • fin Detoxis
    fin Detoxis
Cena z VAT:105.00
Dostępność: TAK
masz pytania?

 

fin Detoxis
Suplement diety


Produkt fin Detoxis zawiera w swoim składzie wyciągi z dziewięciu ziół, które korzystnie wpływają na trawienie i pracę m.in.: wątroby, woreczka żółciowego i nerek. Fin Detoxis wspiera detoksykację organizmu, zaleca się w ramach kuracji oczyszczających. Suplement wzbogacony jest magnezem, witaminą B5 i inuliną.

Magnez wspiera obniżanie poziomu zmęczenia i znużenia oraz pozytywnie działa na pracę układu nerwowego i mięśni. Witamina B5 zawarta w produkcie wspiera poprawny metabolizm energetyczny. Inulina natomiast polecana jest w ramach dbałości o florę jelitową. Obecność liści zielonej herbaty wspomagają prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych i nerek. Brzoza brodawkowata wspomaga detoksykację oraz dba o funkcjonowanie nerek. Karczoch to bardzo pożyteczna roślina jest bezcenna w oczyszczaniu organizmu, wspiera trawienie, funkcjonowanie jelit i wątroby. Wiązówka błotna wspiera procesy wydalania wody z organizmu. Fiołek trójbarwny wspomaga trawienie. Mniszek pospolity wspiera pracę żołądka, wątroby i układu moczowego. Łopian większy ma pozytywny wpływ na oczyszczenie krwi. Morszczyn pęcherzykowaty korzystnie wpływa na trawienie i daje uczucie sytości.

Skład: woda demineralizowana; koncentrat z granatowca właściwego (Punica granatum) 22%; inulina; subst. słodząca: gliceryna; frukto-oligosacharydy; cytrynian magnezu; liście zielonej herbaty (Camelia sinensis) 0,25%; brzoza brodawkowata (Betula pendula); karczoch zwyczajny (Cynara scolymus) 0,2%; wiązówka błotna (Filipendula ulmaria); fiołek trójbarwny (Viola tricolor); konserwant: sorbinian potasu; mniszek pospolity (Taraxacum officinalis) 0,09%; łopian większy (Arctium lappa) 0,08%; morszczyn pęcherzykowaty (Fucus vesiculosus); deksapanthenol.
Zawartość składników: w 15 ml (%RWS): magnez 60 mg (16%), wit. B5 4 mg (66,7%).

Zawartość w opakowaniu:     250 ml.


Sposób użycia: 15 ml dziennie. Zalecaną dzienną porcję do spożycia wymieszać ze szklanką wody i pić w ciągu dnia.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Fin Detoxis nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Fin Detoxis powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: