Fin Betutabs

Fin Betutabs
Dostępność: TAK

fin Betutabs - Wyciąg z liści brzozy

Fin Betutabs wyciąg z liści brzozy - ten suplement z firmy FinClub został wyprodukowany z suszonych i delikatnie mielonych liści brzozy gatunku Betula pendula. Ekstrakt brzozowy to źródło wielu dobroczynnych substancji m.in. naturalnych saponin i olejów. Wywiera pozytywny wpływ na nerki i drogi moczowe. Działa także moczopędnie. Wspiera wydalanie z organizmu niekorzystnych substancji, wspomaga proces pocenia.
Betula pendula czyli brzoza brodawkowata wspiera procesy trawienne i detoksykacji, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu dróg moczowych oraz nerek, wspomaga normalizację poziomu cholesterolu we krwi.

Skład Fin Betutabs: składnik roślinny: sproszkowane liście brzozy 487,5 mg, subst. przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.
Zawartość składników w 4 tabletkach: sproszkowane liście brzozy 1950 mg.

Opakowanie zawiera: 110 tabl./55 g

Sposób użycia: 2-4 tabletki dziennie

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Betutabs  nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Betutabs  powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor:     FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent:     Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia