fin Vita K2 + D3 tabs

Witaminy|FIN club

  • fin Vita K2 + D3 tabs
    fin Vita K2 + D3 tabs
Cena z VAT:169.00
Dostępność: TAK
masz pytania?

 

fin Vita K2 + D3 tabs - 60 tabletekFirma FinClub prezentuje nowy suplement diety fin VitaK2+D3tabs NEW zawierający doskonałe połączenie witaminy K2 (menachinon) oraz D3 (cholekalcyferol). Do produkcji witaminy K2 MenaQ7™ zastosowano japoński sfermentowany ser sojowy natto.
Tylko odpowiedni poziom witaminy K2 i D3 w tkankach zapewnia prawidłowe wykorzystanie wapnia w organizmie i jego wchłanianie do kości. Dzięki odpowiednim dawkom witaminy K2 zapewnimy sobie mocne kości i pozytywny wpływ na utrzymanie ich dobrego stanu. Witamina K2 jednoczesnie pomaga chronić naczynia przed odkładaniem się w nich wapnia, czyli redukuje kalcyfikację naczyń, która jest jedną z głównych przyczyn powstawania miażdżycy. Witamina D3 poprawia wchłanianie wapnia, jest potrzebna dla wzrostu i rozwoju kości u dzieci.

Witamina K (oświadczenia dozwolone przez UE)
• przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi
• wpływa na utrzymanie zdrowych kości

Witamina D (oświadczenia dozwolone przez UE)
• przyczynia się do prawidłowego wchłaniania/wykorzystywania wapnia i fosforu
• wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu wapnia we krwi
• wspiera zdrowe kości i zęby
• bierze udział w procesie podziału komórek
• pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego


Skład: w 1 tabletce: substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu; substancja wiążąca: skrobia kukurydziana; menachinon 55 mg; cholekalcyferol.
Zawartość składników:     w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): 100 μg witamina K2 (133%), 50 μg witamina D3 (1000%).

Zawartość:     60 tabletek / 18 g
Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano z posiłkiem z zawartością tłuszczów, popić płynem.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Niewskazany dla osób uczulonych na produkty pszczele.  Fin VitaK2+D3tabs tabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Fin VitaK2+D3tabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Opinie: