fin Karnositabs

Pierwiastki i Minerały|FIN club

  • fin Karnositabs
    fin Karnositabs
Cena z VAT:250.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Karnositabs

suplement diety


Suplement diety fin Karnositabs zawiera karnozynę oraz witaminę E. Witamina E wspiera ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym - to znaczy przed atakiem wolnych rodników. Wolne rodniki są produktem ubocznym komórkowej przemiany materii. Im organizm jest starszy, tym więcej produkuje wolnych rodników, i jednocześnie obniża się odporność organizmu przeciwko nim. Wolne rodniki potrafią uszkadzać komórki i przyspieszają procesy starzenia. Karnozyna jest w 100% substancją naturalną, jest to tzw. dipeptyd składający się z dwóch aminokwasów (L-histydyna i β-alanina). Karnozyna powszechnie występuje w organizmie ludzkim, przede wszystkim w mózgu, sercu oraz mięśniach. Ilość karnozyny w organizmie spada wraz z wiekiem. Karnositabs jest przeznaczony przede wszystkim dla osób w wieku średnim, seniorów, osób, które jak najdłużej chcą zachować młodość i witalność oraz ludzi, którzy walczą ze zmęczeniem i objawami zapominania. Odpowiednia ilość karnozyny jest istotna zwłaszcza dla skóry, serca, mięśni, nerek, wątroby i mózgu. Karnozynę odkryto na początku XX wieku i nadal pozostaje przedmiotem badań wielu naukowców zajmujących się metodami spowalninia procesów starzenia organizmu (badania dotyczą np. wpływu karnozyny na odmładzanie komórek, na przedłużenie ich żywotności, na witalność mięśni i mózgu, oraz na wydalanie metali ciężkich).

Opakowanie: 60 tabletek po 60g

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie rano podczas posiłku popić wodą

Skład: L-karnozyna, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, tlenek krzemu, stearynian magnezu; skrobia kukurydziana (substancja łącząca), octan DL-alfa-tokoferylu

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Karnositabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Karnositabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

 

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Opinie: