fin Optisaltabs

Pierwiastki i Minerały|FIN club

  • fin Optisaltabs - Magnez + Potas
    fin Optisaltabs - Magnez + Potas
Cena z VAT:75.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Optisaltabs - Magnez + Potas


fin Optisaltabs tabletki zawierają potas i magnez. Magnez i potas są bardzo ważnymi minerałami wewnątrzkomórkowymi. Minerały te pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Magnez przyczynia się do zmniejszenia poczucia zmęczenia oraz znużenia. Odgrywa ważną rolę w procesie podziału komórek. Magnez pomaga w prawidłowej syntezie białka oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Potas wspomaga także utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi.

Opakowanie: 190 tabletek

Sposób użycia: 2 tabletki 3x dzienne, w trakcie posiłku. Preparat nie zawiera laktozy, drożdży, substancji słodzących ani glutenu.
Nie jest polecany osobom z nieprawidłowym funkcjonowaniem nerek, stosującym leki o działaniu diuretycznym oszczędzające potas oraz leki wpływające na arytmię serca.

Skład: 100 mg potasu, 20,83 mg magnezu

Zawartość składników w 6 tabletkach (% referencyjnych wartości spożycia): potas 600 mg (30%), magnez 125 mg (33%).

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety fin Optisaltabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety fin Optisaltabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: