fin Natur Kalcitabs

Pierwiastki i Minerały|FIN club

  • fin Natur Kalcitabs
    fin Natur Kalcitabs
Cena z VAT:78.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Natur Kalcitabs - Wapń + Witamina D2


fin NATUR KALCITABS zawiera rewolucyjną, opatentowaną substancję złożoną: Aquamin™ (roślinne źródło wapnia i innych pierwiastków) oraz witaminę D2 pozyskaną z drożdży Saccharomyces cerevisiae. Nie zawiera żadnych składników zwierzęcych, jest doskonały również dla wegetarian.

Wapń -  jest niezbędny do utrzymania w zdrowiu kości i zębów, przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Wapń pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego, w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych, oraz bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek.


Aquamin
™ pochodzi z czystych wód u wybrzeży Irlandii i Islandii. Pozyskiwany jest z czerwonej algi Lithothamnion species, która w trakcie swojego wzrostu absorbuje podstawowe minerały z morza. Właśnie to sprawia, że posiada unikalny multimineralny skład. Jest wysoce biologicznie dostępny, a organizm bardzo łatwo wchłania poszczególne substancje odżywcze. Minerały pracują synergicznie, dlatego ogólnych efekt działania kompleksu jest wyższy niż gdyby minerały były stosowane samodzielnie. Aquamin™ otrzymał wiele certyfikatów. Jego działanie zostało potwierdzone badaniami, których wyniki opublikowano. W wyraźny sposób wspomaga łagodzenie problemów z układem ruchu,  wspomaga ruchliwość i elastyczność stawów. Przyniósł efekty u osób z osteoporozą, jego podawanie jest wskazane w przypadku stanów zapalnych jelit.

Witamina D
- pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, bierze udział w procesie podziału komórek.


Opakowanie:
70 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie

Skład: 400 mg wapnia (Aquamin™), 10 µg witaminy D2 (Lalmin®VitaD)

Zawartość składników w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): 400 mg wapnia (50%), 10 μg witaminy D2 (200%).

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Natur Kalcitabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Natur Kalcitabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: