Allermin - Gumy do żucia na alergie

Pozostałe suplementy|FIN club

  • Alermin gumy do żucia
    Alermin gumy do żucia
BRAK
Dostępny: TAK
masz pytania?

Gumy do żucia Allermin gums - suplement diety z substancjami słodzącymi

Gumy do żucia Allermin
zawierają wyciąg z rośliny pachnotka zwyczajna (Perilla frutescens), która wspomaga ochronę organizmu przed zanieczyszczonym środowiskiem. Perilla frutescens zawiera substancje, które pomagają łagodzić nadmierne reakcje na dym, kurz, pył, grzyby i roztocza. Gumy zawierają substancje słodzące mannitol i sorbitol, które są odpowiednie również dla diabetyków. Nie obniżają koncentracji, nie wywołują senności, ani uzależnień.

Skład: baza (wypełniacz); ekstrakt z Perilla frutescens; substancje przeciwzbrylające: roślinny stearynian magnezu

Zawartość składników w 1 drażetce: 27 mg ekstraktu z Perilla frutescens, co odpowiada 1,4 g świeżych liści rośliny Perilla frutescens

Opakowanie zawiera: 10 drażetek/11,5 g

Sposób użycia: 1-2 drażetek dziennie, niezależnie od posiłku. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Nadmierne spożycie może wywołać efekt przeczyszczający.

Gumy do żucia Allermin nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i nie są wskazane dla dzieci do lat 6. Gumy do żucia Allermin powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze do 30°C, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Producent: FAVEA, spol. s r.o. B. Němcové 580/1b, 742 21 Kopřivnice, Czechy
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND, Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: