fin Mineraltabs Minerały

Pierwiastki i Minerały|FIN club

fin Mineraltabs

fin Mineraltabs - Witaminy 110 tabletek

fin Mineraltabs tabletki zawierają minerały oraz pierwiastki śladowe, które pomagają budować równowagę jonową i nabierać sił do dalszej aktywności. Zawiera witaminę C. Selen wspomaga prawidłowe funkcjonowanie tarczycy, przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy. Wraz z cynkiem wspomagają ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, pomagają zachować zdrowe i ładne włosy, skórę i paznokcie. Cynk pomaga również w zachowaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej, w utrzymaniu prawidłowego widzenia i prawidłowej płodności. Fosfor, magnez, mangan, miedź i wapń przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Pomagają w utrzymaniu zdrowych zębów i układu kostnego. Chrom wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Żelazo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek oraz hemoglobiny.

Opakowanie: 110 tabletek

Sposób użycia: 2 tabletki dziennie

Jedna tabletka zawiera: 130 mg wapnia, 100 mg fosforu, 45 mg magnezu, 30 mg witaminy C, 8 mg krzemu, 2,5 mg żelaza, 2 mg cynku, 0,4 mg manganu, 0,25 mg miedzi, 10 μg selenu, 6,5 μg chromu

Zawartość składników w 2 tabletkach (% referencyjnych wartości spożycia): wapń 260 mg (32,5%), fosfor 200 mg (28,6%), magnez 90 mg (24%), wit. C 60 mg (75%), krzem 16 mg, żelazo 5 mg (35,7%), cynk 4 mg (40%), mangan 0,8 mg (40%), miedź 0,5 mg (50%), selen 20 μg (36,4%), chrom 13 μg (32,5%).

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety fin Mineraltabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety fin Mineraltabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.