fin Probi8caps Probiotyk

Pozostałe suplementy|FIN club

  • fin Probi8caps Probiotyk
    fin Probi8caps Probiotyk
Cena z VAT:138.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

 

fin Probi8caps

suplement diety


fin Probi8caps Probiotyk zawiera inulinę oraz mieszankę 8 rodzajów bakterii, która w momencie produkcji zawiera co najmniej jeden miliard bakterii kwasu mlekowego. Są to następujące gatunki: Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lacto-bacillus rhamnosus, Enterococcus faecium, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum. Wspomagają prawidłowe funkcjonowanie jelit i naturalną odporność. Inulina pomaga zwiększać częstotliwość wypróżniania się.

fin Probi8caps zwiększa stabilność bakterii w trakcie produkcji, przez okres magazynowania produktu i w trakcie trawienia.

Opakowanie zawiera: 70 kapsułek

Sposób użycia: 1–3 kapsułki dziennie, popić odpowiednią ilością płynu

Jedna kapsułka zawiera: inulina 382,88 mg, mieszanka bakterii 13,12 mg zawierająca: Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Enterococcus faecium, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum; stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca). Otoczka kapsułki: twarda żelatyna (wołowa).

W chwili produkcji Probi8caps zawiera co najmniej 1000000000 probiotyków.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Probi8caps nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Probi8caps powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

 

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: