Skin cream original

Pozostałe|FIN club

  • Skin cream original
    Skin cream original
Cena z VAT:25.00
Dostępność: TAK
masz pytania?

Krem Skin cream jest polecany całej rodzinie. Kobietom wszystkich kategorii wiekowych zapewni doskonale czystą i nawilżoną skórę, bez negatywnych skutków stosowania mydła. Młode osoby w okresie dojrzewania docenią jego skuteczność w oczyszczaniu zapchanych porów. Nawilża skórę i łagodzi wszelkie podrażnienia. Mężczyźni mogą stosować krem zamiast pianki do golenia - przed goleniem należy nanieść na twarz grubszą warstwę kremu.

- krem nawilżający, który pomoże usunąć zanieczyszczenia i oczyści skórę
- polecany dla kobiet w celu utrzymania świeżego wyglądu
- polecany dla nastolatków do cery tłustej
- sprawdzony również jako krem ochronny do rąk
- nadaje się dla mężczyzn zamiast pianki do golenia
- zawiera kamforę, glicerynę i alkohol, olejek eukaliptusowy, olejek z goździków, mentol i kalcium

Do mycia twarzy: nanieść na wilgotną skórę twarzy i okrężnymi ruchami umyć twarz. Pozostawić przez chwilę by działał. Następnie spłukać wodą. To doskonały sposób usunięcia wszelkich zanieczyszczeń. Krem można również stosować w postaci maseczki. Nanieść krem na twarz i pozostawić na 15 minut. To idealny sposób nawilżenia skóry, regeneracji i usunięcia obumarłych komórek. Można stosować również jako krem. Nanieść cienką warstwę na twarz i pozostawić do wchłonięcia. Nie trzeba spłukiwać twarzy. Już przy pierwszych oznakach tłustej cery, należy stosować codziennie zamiast mydła i raz w tygodniu w formie maseczki.

Opakowanie zawiera: 225 g

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie:

Filomena Bernety

2022-03-27 07:04

Krem jest niestety gorszą wersją swego poprzednika z USA ale i tak go stosuję. Pomaga oczyścić skórę bez uczucia ściągnięcia i wysuszenia. W zasadzie stosuję te kremy od 25 lat. Poprzednia wersja była rewelacyjna. Chyba mnie odmładzała. Szkoda że tamta receptura przepadła.