fin Kromisatabs - Chrom

Pierwiastki i Minerały|FIN club

fin Kromisatabs

fin Kromisatabs - CHROM - 120 tab

fin Kromisatabs - Chrom zawiera chrom pozyskany ze skrobi kukurydzianej. Chrom jest bardzo ważnym do życia mikroelementem. Pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi (ściśle współpracuje on z hormonem trzustkowym – insuliną, pomaga insulinie transportować zawartą we krwi glukozę do wszystkich komórek ciała, tam glukoza jest spalana, w efekcie czego dostarczana jest organizmowi energia). Chrom przyczynia się także do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych (białka, węglowodany oraz tłuszcze).

Opakowanie: 120 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie w południe lub wieczorem, 1 godzinę przed posiłkiem
Skład w jednej tabletce: 332 mg skrobi kukurydzianej, 50 μg chromu - pikolinian chromu

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety fin Kromisatabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety fin Kromisatabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.