Krem na dzień i na noc - Day & Night Cream Aloes i Oliwki

Kosmetyki z Aloe Vera|FIN club

  • Day & Night Cream
    Day & Night Cream
Cena z VAT:74.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

Krem na dzień i na noc - Day & Night Cream to delikatny, organiczny krem do stosowania zarówno na dzień jak i na noc. Zawiera doskonale wyważone składniki: żel z Aloe Vera, olej z oliwek, olej z kiełków pszenicy, glicerynę, olej arganowy, masło bambusowe, kwas hialuronowy, olej morelowy i migdałowy. Krem odświeża oraz odżywia skórę. Krem pomaga walczyć z niekorzystnymi wpływami środowiska i niedoskonałościami skóry, ze zmęczniem, zmarszczkami, zaczerwnienieniem i odwodnieniem skóry. Skóra stanie się doskonale nawilżona, gładsza, napięta oraz aksamitna. Zalecany do skóry suchej, mieszanej i problematycznej, doskonały do skóry wrażliwej, dla osób w każdym wieku.

Skład: żel z aloesu, olej z oliwek z pierwszego tłoczenia, gliceryna, olej z kiełków pszenicy, olej arganowy, masło bambusowe, kwas hialuronowy, olej z pestek moreli, olej migdałowy
(większość składników to rośliny pochodzące z własnych upraw ekologicznych)

Opakowanie zawiera: 50 ml

Krem jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Należy go przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, unikać kontaktu z oczami. Nie był testowany na zwierzętach.

Opinie: