Hyaluronic set PURE HYALURONIC

Kosmetyki z Aloe Vera|FIN club

  • Hyaluronic set  PURE HYALURONIC
    Hyaluronic set PURE HYALURONIC
BRAK
Dostępny: TAK
masz pytania?

Laboratorium badawcze N&B stworzyło zestaw liftingujący PURE HYALURONIC. Zestaw ten z pomocą kwasu hialuronowego, organicznego żelu z Aloe Vera, oleju arganowego, oleju organicznego z kiełków pszenicy i protein soi oferuje natychmiastowe rozwiązanie dla starzejącej się i tracącej elastyczność skóry. Dzięki innowacyjnemu systemowi aplikacji ta wyjątkowa kompilacja składników sprawia, że skóra twarzy staje się elastyczna, delikatnie aksamitna i gładka.
Naturalny efekt liftingu i nawilżenia pomaga zregenerować skórę. Intensywny i natychmiastowy efekt - młody i delikatny wygląd skóry już po 20 minutach od aplikacji!
Aby osiągnąć najlepszy efekt zaleca się stosowanie maski PURE HYALURONIC 1-2 razy w tygodniu na 20 minut, a następnie rano i wieczorem nanieść na twarz krem i serum PURE HYALURONIC. Maska poprawia mikrocyrkulację skóry, dlatego po aplikacji na skórze mogą wystąpić miejscowe zaczerwienienia.

Zestaw zawiera: 4 sprasowane maski; 1 płyn ze składnikami aktywnymi – hialuronowa maska liftingująca 50 ml (4 aplikacje); 1 hialuronowy krem liftingujący 15 ml; 1 hialuronowe serum liftingujące 15 ml; 1 pusty pojemnik do przygotowania maski.

Produkt był testowany dermatologicznie. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Do użytku zewnętrznego. Nie jest przeznaczony do stosowania wewnętrznego. Chronić przed dziećmi.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: