ANIAN Odżywczy anti-aging krem do twarzy - granat i goja

Antyoksydacyjne|FIN club

  • Odżywczy anti-aging krem do twarzy
    Odżywczy anti-aging krem do twarzy
Cena z VAT:86.00
Towar niedostępny
Dostępny: TAK
masz pytania?

Krem wspomaga odżywienie i elastyczność dojrzałej skóry. Walczy z objawami starzenia się skóry twarzy i niedoskonałościami skóry spowodowanymi przez upływ czasu.

Krem jest polecany do codziennego stosowania, pielęgnuje cerę, tak by była jak najdłużej elestyczna oraz świeża. Sprawia, że skóra jest elastyczna i delikatna. Bardzo dobrze się nanosi i rozciera. Jest polecany dla kobiet i mężczyzn, nie pozostawia uczucia tłustości.

Krem odżywczy zawiera wyciąg z goji (kolcowój chiński – rośnie na stokach Himalajów, ekstremalne warunki klimatyczne dały krzakom kolcowoju unikalną zdolność przeżycia w trudnych warunkach oraz znaczną zawartość dobroczynnych substancji) oraz wyciąg z owoców granatu (granat jest jednym z najcenniejszych jesiennych owoców, który zawiera mnóstwo witamin oraz minerałów, ma znaczące właściwości odżywcze). Krem jest wzbogacony oligopeptydami i kwasem hialuronowym (pomaga poprawić elastyczność i nawilżenie skóry), witaminami B5, B6, C i E, aloe vera (łagodzi podrażnienia, odżywia skórę), masłem Karite (Shea Butter – tradycyjnie stosowane w pielęgnacji skóry).

Zastosowanie:
Nanosić rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, wmasować delikatnymi kolistymi ruchami.

Opakowanie zawiera: 50 ml

Opinie: