fin Ferrotabs Żelazo - Hemoglobina

najczęściej kupowane|Pierwiastki i Minerały|FIN club

  • fin Ferrotabs
    fin Ferrotabs
Cena z VAT:69.00
Dostępny: TAK
masz pytania?

Ferrotabs tabletki zawierają żelazo pozyskane ze źródeł roślinnych, witaminę C, która wspomaga jego wchłanianie przez organizm, cynk i miedź, które wspomagają jego wykorzystanie w organizmie. Żelazo wspiera prawidłową produkcję czerwonych krwinek i hemoglobiny, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Żelazo odgrywa rolę w procesie podziału komórek. Pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w układzie krwionośnym. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych.

Opakowanie: 120 tabletek / 60 gram

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano, podczas lub po posiłku

Skład w jednej tabletce: 86 mg sproszkowanej aceroli, 20 mg witaminy C, 20 mg ekstraktu ze skórek winogron, 18 mg żelaza, 10 mg sproszkowanej czarnej porzeczki, 5 mg cynku, 1 mg miedzi

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Ferrotabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Ferrotabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Opinie: