Aloesowy żel do picia - Aloe Vera Gel Drink

Aloes|Do picia|FIN club

  • Aloe Vera Gel Drink
    Aloe Vera Gel Drink
Cena z VAT:163.00
Towar niedostępny
Dostępny: NIE
masz pytania?

 

Aloe Vera -Gel Drink

 

100% organiczny żel do picia Aloe Vera - suplement diety

Suplement diety 100 % organiczny żel do picia Aloe Vera zawiera 99,8% organicznego żelu z liści Aloesu. Jest niepasteryzowany, nie zawiera alergenów, aromatów, dodatków chemicznych, stabilizatorów, substancji słodzących ani barwników. W praktycznym opakowaniu – odpowiedni na prezent.
Przy uprawie Aloe Vera producent nie stosuje żadnych substancji chemicznych, pestycydów czy środków grzybobójczych. Uprawy organiczne certyfikowane są przez ECOGRUPPO ITALIA. Wszystkie procesy zgodne są z GREEN CONCEPT i spełniają normy certyfikatu HALAL.
Aloe Vera wspomaga trawienie i regularne wypróżnianie się, wspomaga wyważoną pracę jelit i oczyszczenie organizmu. Pomaga utrzymywać pożądany poziom cukru we krwi, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Utrzymuje organizm w dobrej kondycji.

Skład: składnik roślinny: 100% organiczny żel do picia ze świeżych liści Aloe Vera Barbadensis (99,8%); naturalny antyoksydant: kwas cytrynowy z owoców cytrusowych (0,15%), naturalne substancje konserwujące: sorbinian potasu z jarzębin (0,025%), benzoesan sodu z jeżyn i jabłek (0,025%)
Zawartość składnika w 50 ml: 100% organiczny żel do picia ze świeżych liści Aloe Vera Barbadensis (99,8%)

Opakowanie zawiera: 2 x 520 ml

Sposób użycia: 25 ml 2x dziennie rano i w południe, na godzinę przed posiłkiem, nierozcieńczony lub w połączeniu z wodą lub sokiem. Przed użyciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety żel do picia Aloe Vera nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety żel do picia Aloe Vera powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, nieotwarty - w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.


Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1, 800 133 177
Producent: N & B S.r.I., Via Lat. Campo Sportivo s.n. – Z.A. – 73025 Martano (LE), Włochy

Opinie: